Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

5.Dönem PAEM Komiser Yardımcılığı 8.Yedek Planlaması

2019 yılı 5.Dönem PAEM giriş sınavları sonucunda sağlık nedeniyle veya kendi isteğiyle adaylıktan ayrılanların yerine yedek aday olarak belirlenen ve 8.Yedek Planlaması ‘nda müracaat sırası gelen yedek adaylar için Polis Akademisi tarafından 4 Şubat 2020 tarihi itibariyle duyuru yapılmıştır.

Buna göre 8.Yedek planlamasında sırası gelen adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 06/02/2020 Perşembe günü saat 17.00’e kadar planlamaları yapılan Polis Akademisi Başkanlığında hazır bulunmaları gerekmektedir.

2019 PAEM 8. Yedek Planlaması ile erkeklerde 236. Yedek adaydan 260. Yedek adaya kadar (260. Yedek aday dahil) planlama yapılarak 25 erkek adaya daha müracaat sırası gelmiş, kadınlarda ise 6.yedek adaydan 9.yedek adaya ( 9.yedek aday dahil ) kadar planlama yapılmıştır.
  • 2019 5.Dönem PAEM Komiser Yardımcılığı 8.Yedek Planlaması ile müracaat sırası gelmeyen adayların 9.Yedek planlamasını pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı