Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 Bekçilik Giriş Sınavı Sonuçları Açıklandı

2019 Bekçiliği Kazananlar Açıklandı

Bekçilik Sınav Sonuçları

2019 yılı içerisinde 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği olarak Türkiye genelinde alınacak olan 8000 Bin bekçi için ve 2.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği olarak İstanbul ilinin köyleri için alınacak olan 273 köy bekçisi için yapılan sınavları geçerek, bekçiliği kazananlar 4 ocak 2020 tarihi itibariyle açıklanmıştır.

Bekçiliği kazanan adaylara polis akademisi tarafından yapılan duyuru dışında herhangi bir posta gönderilmeyecek olup, bekçi adayları sınav sonuçlarını pa.edu.tr üzerinden e-devlet şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecektir.

Bekçiliği kazanan adayların atama için gerekli belgeleri planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüğünden temin ederek 15 gün içinde kazandığı ilin Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar yine Polis Akademisi sitesi üzerinden yapılacaktır.

Bekçilik Sınav Sonuçları

Kazanan adaylara polissayfasi.com sitesi olarak yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı