Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 Bekçilik Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yerleri

Bekçilik Yazılı Sınav Yerleri Belli Oldu.

Bekçilik Yazılı Sınavı

2019 yılı için planlanan 8000 Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımına müracaat ederek ön sağlık kontrollerinden başarıyla geçen adaylar bekçilik yazılı sınavı aşamasına katılacak.

100 sorudan oluşan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı Polis Akademisine bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak.

2019 yılı Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı giriş belgeleri ve sınav yerleri 05.07.2019 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı.

13 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan Bekçilik sınavı yerleri

2019 1. ve 2.Dönem Bekçilik sınavına katılacak olan adaylar sınav yerlerini aşağıdaki bağlantılara tıklayıp öğrenebilirler.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı