Sitemizde toplam: 194 yazı ve cevaplanmış 1197 soru bulunmaktadır. 
BEKÇİLİKDUYURU

2019 Bekçilik Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yerleri

Bekçilik Yazılı Sınav Yerleri Belli Oldu.

Bekçilik Yazılı Sınavı

2019 yılı için planlanan 8000 Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımına müracaat ederek ön sağlık kontrollerinden başarıyla geçen adaylar bekçilik yazılı sınavı aşamasına katılacak.

100 sorudan oluşan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı Polis Akademisine bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak.

2019 yılı Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı giriş belgeleri ve sınav yerleri 05.07.2019 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı.

13 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan Bekçilik sınavı yerleri

2019 1. ve 2.Dönem Bekçilik sınavına katılacak olan adaylar sınav yerlerini aşağıdaki bağlantılara tıklayıp öğrenebilirler.

Etiketler

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin, sorularınıza aynı gün içerisinde cevap vermekteyim. SİTEMİZE KATKIDA BULUNMAK İÇİN SİTE LİNKİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN SORABİLİRSİNİZ.

avatar
  Takip Edin  
Bildir
Kapalı