Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 Bekçilik Yazılı Sınavına Katılan Adaylar İçin Doğru Sayısı Anketi

2019 Bekçilik Yazılı Sınavına Katılan Adaylar Kaç Doğru Yaptı?

2019 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının 13 Temmuz 2019 tarihinde yapılmasının ardından bekçi adayları sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemeye başladı.

Peki bekçilik yazılı sınavına katılan adaylar 100 sorudan oluşan bu sınavda kaç doğru yaptı.

  • Bekçi adaylarının yazılı sınavda başarılı sayılabilmesi için 50 doğru ve üzerinde yapması gerekiyor.

2019 Bekçilik yazılı sınavına 200 binin üzerinde adayın girdiği belirtiliyor.Aslında ne kadar çok kişi bu sınavdan başarılı olarak geçerse bekçi adayları için o kadar zor olacak.

İşte bundan dolayı 2019 bekçilik yazılı sınavından kaç bin aday geçecek merak konusu.

Rakiplerinizin kaç doğru yaptığını merak ediyorsanız 2019 bekçilik yazılı sınavı için hazırladığımız anketi doğru bir şekilde doldurmanızı rica ediyoruz.

Anket sonuçları yeterli seviyeye ulaştıktan sonra buradan paylaşılacaktır.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı