Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 PAEM Komiser Yardımcılığı 5.Yedek Planlaması

2019 yılı 5.Dönem PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 5.Yedek Planlaması ‘nda müracaat sırası gelen yedek adaylar için Polis Akademisi tarafından 16 Ocak 2020 tarihi itibariyle duyuru yapılmıştır.

Buna göre 5.Yedek planlamasında sırası gelen adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 18/01/2020 Cumartesi günü saat 17.00’e kadar planlamaları yapılan Polis Akademisi Başkanlığında hazır bulunmaları gerekmektedir.

Müracaat sırası gelmeyen adayların 6.Yedek planlamasını pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

2019 PAEM 5. Yedek Planlaması ile erkeklerde 219. Yedek adaydan 229. Yedek adaya (229. Yedek aday dahil) kadar müracaat sırası gelmiş, kadınlarda ise yedek planlaması yapılmamıştır.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı