Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 PAEM Komiser Yardımcılığı Fiziki Yeterlilik Sınav Talimatı Yayımlandı

2019 Komiser Yardımcılığı Spor Mülakatı Parkur

5.Dönem PAEM Spor Mülakatı

2019 yılı için alınacak olan 2000 üniversite mezunu komiser yardımcısı alımının başvuruları geçtiğimiz ay sona erdi ve bugün itibariyle 2019 komiser yardımcılığı spor parkuru yayımlandı.

  • 2019 5.Dönem PAEM sınavı ile 1800 erkek, 200 kadın komiser yardımcısı alınacak.

5.Dönem PAEM 2 Bin Komiser Yardımcısı alımı için başvuru yapan adaylar spor mülakatına katılacakları sınav merkezlerini daha sonraki bir tarihte pa.edu.tr üzerinden öğrenecekler.

Ancak 09.10.2019 günü polis akademisi sitesi üzerinden 2019 Komiser Yardımcılığı sınavına girecek olan adayları ilgilendiren PAEM 2019 komiser yardımcılığı spor parkuru yayımlandı.

2019 Komiser Yardımcılığı spor mülakatına katılacak olan adaylar geçtiğimiz senelerde komiser yardımcılığı sınavına giren adaylarla aynı parkura katılacak.

  • Yani 2019 Komiser Yardımcılığı spor parkurunda herhangi bir değişiklik yok.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı