Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 PMYO Sınav Sonuçları

2019 PMYO Sınav Sonuçları Açıklandı.

PMYO Sınav Sonuçları

Polis Meslek Yüksekokullarına 2019 yılı için planlanan 2250 erkek, 250 kadın olmak üzere toplamda 2500 lise mezunu polis alımı için yapılan PMYO sınavının sonuçları 25.10.2019 tarihi itibariyle açıklandı.

2019 PMYO sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarını Polis Akademisi resmi internet sitesi pa.edu.tr üzerinden e-devlet şifreleriyle giriş yaparak öğrenebilirler.

Kazanan adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacak olup belirlenen tarihte intibak eğitimine başlatılarak, adayların emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğine göre sağlık yönünden gerekli kontrolleri gerçekleştirilecektir.

2019 PMYO için yedek olarak belirlenen adaylar, intibak eğitimine başlamayan ve sağlık yönünden gerekli kriterleri taşımayan adayların elenmesini ve yedek planlamasını bekleyeceklerdir.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı