Sitemizde toplam: 182 yazı ve 947 yorum bulunmaktadır. 
DUYURUPMYOPOLİSLİK

2019 PMYO Sınav Sonuçları

2019 PMYO Sınav Sonuçları Açıklandı.

PMYO Sınav Sonuçları

Polis Meslek Yüksekokullarına 2019 yılı için planlanan 2250 erkek, 250 kadın olmak üzere toplamda 2500 lise mezunu polis alımı için yapılan PMYO sınavının sonuçları 25.10.2019 tarihi itibariyle açıklandı.

2019 PMYO sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarını Polis Akademisi resmi internet sitesi pa.edu.tr üzerinden e-devlet şifreleriyle giriş yaparak öğrenebilirler.

Kazanan adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacak olup belirlenen tarihte intibak eğitimine başlatılarak, adayların emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğine göre sağlık yönünden gerekli kontrolleri gerçekleştirilecektir.

2019 PMYO için yedek olarak belirlenen adaylar, intibak eğitimine başlamayan ve sağlık yönünden gerekli kriterleri taşımayan adayların elenmesini ve yedek planlamasını bekleyeceklerdir.

Etiketler

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin, sorularınıza aynı gün içerisinde cevap vermekteyim. SİTEMİZE KATKIDA BULUNMAK İÇİN SİTE LİNKİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN SORABİLİRSİNİZ.

avatar
  Takip Edin  
Bildir
Kapalı