Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

2019 Polislerin 2.Bölge Şark Tayinleri Açıklandı

Polisin 2.Bölge Görev Yerleri Belli Oldu

Polis şark görev yerleri belli oldu.

1.Bölgeden 2.Bölgeye, 2.bölgeden ise 1.bölgeye atama bekleyen binlerce polisin yeni görev yerleri belli oldu. 2.Bölgeye atama bekleyen polisler 2.Bölge tercihlerini 22 Şubat ile 8 Mart 2019 tarihleri arasında yapmıştı.

Yani bulundukları illerde görev süresini dolduran emniyet personeli 1.ve 2.bölge arasındaki tercihlerini aylar öncesinden yapmıştı.

Emniyet Teşkilatı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre de polislerin şark görev yerlerinin en son 30 Haziran 2019 tarihinde açıklanması gerekiyordu.

Polislerin 1.Bölge ve 2.Bölge Görev Yerleri Tayin Sonuçlarının Açıklanması Neden Bu Kadar Uzadı?

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçiminin tekrar yapılmasına bağlı olarak polisin 2.bölge görev yerlerinin açıklanması bu tarihe kadar uzadı.

Polis şark görev yerleri belli oldu

Nihayet bugün 04.07.2019 tarihi itibariyle 1. ve 2.bölge görev yerleri belli oldu.Atama bekleyen personel sonuçlarını EBYS ve PBS aracılığıyla öğrenebilecek.

Herkese hayırlı olsun.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı