Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

24.Dönem POMEM Kadın Polis Alımı 1.Yedek Planlaması

24.Dönem POMEM 1.Yedek Planlaması

24.Dönem POMEM Yedek Planlaması

24.Dönem POMEM ile planlanan; 2500 lisans mezunu,500 önlisans mezunu olmak üzere toplamda 3 bin kadın polis alımını kazanan adaylar açıklanarak belirlenen POMEM‘lerde intibak eğitimine başlatılmıştı.

24.Dönem POMEM‘i kazanarak eğitime alınanlar arasından çeşitli nedenlerle eğitimi sonlandırılan adayların yerine Polis Akademisi tarafından 1.yedek planlaması yapıldı.

24.Dönem POMEM 1.Yedek Planlamasına göre toplam 89 yedek POMEM eğitimine alınacak.

24.Dönem POMEM Güven Masası Polis Alımı 1.Yedek planlamasında 79 lisans mezunu yedek ve 10 önlisans mezunu yedek POMEM eğitimine alınacak.

24.Dönem POMEM yedek planlaması kapsamında sırada bulunan adaylar aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla sonucunu öğrenebilir:

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı