Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

24.Dönem POMEM Kadın Polis Alımı 2.Yedek Planlaması

24.Dönem POMEM 2.Yedek Planlaması

24.Dönem POMEM son yedek planlaması

24.Dönem POMEM ile planlanan; 2500 lisans mezunu, 500 önlisans mezunu olmak üzere toplamda 3 bin kadın polis alımını kazanan adaylar açıklanarak belirlenen POMEM‘lerde intibak eğitimine başlatılmıştı.

24.Dönem POMEM 1.Yedek Planlamasına göre toplam 89 yedek POMEM eğitimine alınmıştı.

24.Dönem POMEM Güven Masası Polis Alımı 1.Yedek planlamasında 79 lisans mezunu yedek ve 10 önlisans mezunu yedek POMEM eğitimine alındı.

16.10.2019 tarihinde Polis Akademisi tarafından yapılan duyuru ile 24.Dönem POMEM için 2.Yedek planlamasının yapıldığı bildirildi.

Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruya göre 24.Dönem POMEM Kadın Polis alımı için yapılan 2.yedek planlamasıyla yedek planlaması sonlandırıldı.

24.Dönem POMEM için yedek planlaması yapılan adayların, en geç 21/10/2019 günü mesai bitimine kadar planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne geçici kayıt için başvurmaları gerekmektedir.

24.Dönem POMEM 2.Yedek sırasında bulunan adaylar aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla sonucunu öğrenebilir:

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Yuksel batuş
Yuksel batuş
2 yıl önce

Sevgili admin,
Güven masası biriminde calismak üzere eğitime alınan 24.dönem polis memuru adayları,emniyet in çalışma sistemini tanıyıp uyum sureci gibi bir süreç sonunda mi yoksa direkt olarak Guven masası biriminde mi iş başı yapacaklar.
Sevgi ve saygılar.

Admin
Admin
2 yıl önce
Reply to  Yuksel batuş

Merhaba Yüksel,
# 24.dönem POMEM güven masası ile alımı gerçekleştirilen 3 bin kadın polis adayı yaklaşık 6 aylık eğitimlerinin ardından başta polis merkezlerindeki güven masası olmak üzere ihtiyaç duyulan diğer büro görevlerinde de değerlendirilecektir. Yani direk olarak herhangi bir uyum süreci olmadan göreve başlayacaklar.
Güzel yorumun için teşekkür ederim.

Yuksel batuş
Yuksel batuş
2 yıl önce
Reply to  Admin

Sevgili admin,
Güven bürosu birimi sadece büyük şehir statüsünde ki illerde mi mevcut ?
Sevgi ve saygılar.

Admin
Admin
2 yıl önce
Reply to  Yuksel batuş

Taşra ve merkez ilçeleri dahil olarak 1200 civarı polis merkezinde uygulamaya geçirilecek, güven masaları polis merkezlerinde hazır şuan personel bekleniyor.

Kapalı