Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

24.Dönem POMEM Sınav Sonuçları Açıklandı

24.Dönem POMEM Kadın Polis Alımı Sınav Sonuçları

24.Dönem POMEM 3000 üniversite mezunu kadın polis alımı sınav sonuçları 12 eylül itibariyle açıklandı.

Polis merkezlerinde oluşturulan güven masasında değerlendirilecek olan kadın polis adayları, sınav sonuçlarını polis akademisi sitesi üzerinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilir.

24.Dönem POMEM 3 Bin Kadın Polis alımında planlanan kontenjanın 2500’ü lisans mezunlarına, 500’ü ise önlisans mezunlarına ayrılmıştı.

24.Dönem POMEM kadın polis alımında kazanan adaylara şimdiden başarılar diliyoruz, başarısız sonuç alan arkadaşlara ise hayırlısı diyerek şansını bir sonraki alımda değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

24.Dönem POMEM sınavına katılan adaylar, sınav sonuçlarını aşağıdaki bağlantılardan öğrenebilir.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı