Sitemizde toplam: 222 yazı ve cevaplanmış 3212 soru bulunmaktadır. 

24.Dönem POMEM Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu

24.Dönem POMEM 3 Bin Kadın Polis Alımı Sözlü Mülakat

24.Dönem POMEM 3 Bin Kadın Polis Alımı başvurusunu yaparak ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamalarını başarıyla geçen adaylar için sözlü mülakat sınavı tarihleri belli oldu.

  • POMEM sınavına katılan adaylar için oldukça büyük bir etkiye sahip olan sözlü mülakat sınavında alınan puanın %50si alınarak başarı puanı belirlenmektedir.

Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruya göre 24.Dönem POMEM için kadın polis adaylarının sözlü mülakat sınavları 30 Temmuz ile 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak.

24.Dönem POMEM sözlü mülakat sınavına katılacak olan adayların sınav giriş belgeleri sınav tarihinden önce Polis Akademisi resmi internet sitesi pa.edu.tr üzerinden yayınlanacak.

24.Dönem POMEM sınav giriş belgeleri yayınlandığı an bizler de 3 Bin Kadın Polis Alımı Sözlü Mülakat Sınavına katılacak olan adayları buradan haberdar edeceğiz.

24.Dönem POMEM sözlü mülakat sınavına katılacak olan adaylara şimdiden başarılar diler, sözlü mülakatta çıkan sorular hakkında fikir sahibi olmaları için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak incelemelerini tavsiye ederiz.

Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı