Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

25 Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Alımı Sınav Sonuçları

25 Dönem POMEM Özel Harekat Sınav Sonuçları

Özel Harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere Polis Meslek Eğitim Merkezlerine alınacak öğrencileri belirlemek üzere 2019 yılı içerisinde  yapılan 25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı sonuçları 03.03.2020 tarihi itibariyle açıklanmıştır.

Polis akademisi resmi sitesi pa.edu.tr üzerinden yapılan duyuru dışında sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup,  ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitesi olan pa.edu.tr üzerinden açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı