Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

25.Dönem POMEM – PÖH İntibak Eğitimi Başlıyor

Polis Akademisi tarafından 26 Haziran 2020 tarihinde yapılan duyuru ile 25.Dönem POMEM Kadın Özel Harekat sınavını kazanan adayların okul planlamalarının yeniden planlandığı ve 25.dönem POMEM intibak eğitim tarihi bildirilmiştir.

25.Dönem POMEM Özel Harekat sınav sonuçları 3 Mart 2020 tarihinde açıklanmıştı.

Polis Akademisi tarafından yapılan açıklama şu şekilde “Bilindiği üzere dünyada yayılmakta olanKovid-19 Salgını” ülkemizde de görülmüş olup, hastalığın yayılmasının önlenmesi amacıyla alınacak tedbirler büyük önem arz ettiğinden adayların okul planlamaları yeniden yapılmıştır.

25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat öğrencilerinin eğitimi 01 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı