Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlar?

26.Dönem POMEM sınavına katılan adaylar uzun bir sürecin ardından sınav sonuçlarını nihayet 30 Nisan 2020 tarihinde öğrendi. Kazanan adaylarsa 26.Dönem POMEM intibak eğitimi ne zaman başlayacak bunu merak ediyor.

Polis akademisi tarafından 30 nisan tarihinde yapılan duyuru ile 26.Dönem 7.000 POMEM alımını kazanan adaylar belli olurken intibak eğitiminin başlangıcına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlıyor?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi 26.Dönem POMEM sınavı ile 5600 Lisans mezunu, 1400 Önlisans mezunu adayın alımı yapıldı.

26.Dönem POMEM Eğitiminin başlama tarihi polis akademisi tarafından yapılan duyuruya göre 4 Ekim 2020 olarak kesinlik kazanmıştır.

26.Dönem POMEM sınavını kazanan adaylar için intibak eğitiminin başlama tarihi olarak Haziran ayını gösterebiliriz. Her şey normal seyrinde giderse belirttiğimiz ayda intibak eğitimine ve yedek planlamasına başlanabilir.

İntibak eğitimi süresince adayların polis okuluna alışmaları sağlanırken bir yönden de emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğine göre sağlık kontrolleri yapılacak ve belirlenen şartlara uymayan adayların eğitimine son verilerek yedek adaylar çağrılacaktır.

 

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
95 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
hande yener
hande yener
11 ay önce

Merhaba,kulak zarı delilliği ve orta kulak iltihabının yönetmeliğe uygun olmadığını öğrendim fakat sorum şu tüm aşamaları geçip okula kayıt olduktan sonra mı detaylı sağlığa bakılıyor ve o kontrolde ‘git ameliyatını ol okula öyle devam et durumu var mı?Yoksa şansımızı kaybediyor muyuz?

Ibrahim
Ibrahim
1 yıl önce

Ben 27. Dönem pomem için onlisans kpss ye giricem kazanmam icin kac net gerekir ve kazandiktan sonra kazanirsam sayet egitim ne zaman baslar

Erkan
Erkan
1 yıl önce

26. Dönem için çok kısa bir süre kaldı bazı okullarda hazırlıklar yapılıyormuş 26. Donem için sizce doğru mu birde ertelenme ihtimali var mı? Jandarma ve sahil güvenlik uzaktan egitime karar vermiş

Anıl
Anıl
1 yıl önce

Admin 26. Dönem pomem ertelenecek iddaaları dolaşıyor sizce ertelenir mi?

Admin
Admin
1 yıl önce
Reply to  Anıl

Yanı her şey olabilir, pandemi dolayısı ile vaka sayısında artış olursa ertelenebilir, normal seyrinde giderse planlanan tarihte eğitim başlar.

Caner
Caner
1 yıl önce

26. Dönem lisans erkek 140. Yedeğim sizce gelir mi çoğu sayfaya yazdım gelmeyebilir umut bağlama yazdı sizce umut bağlamalımıyım son üç döneme bakıyorum lisans erkek yedek almamış sebebi kontenjan dolmamasıdır.gelir mi gelmez mi çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

İsmail
İsmail
1 yıl önce

İyi günler pomem okullarının kaç tanesi eğitim verir 26.dönem pomeme çünkü 26 tane falan pomem okulu var hepsi eğitim verir mi?

Meltem
Meltem
1 yıl önce

Merhaba,eğitim tarihi 4 Ekim olarak netlik kazandı,ancak henüz egitimimizin planlandığı okullara kayıt yaptirmadik. Kayıt süresi eğitim süresinden önce tekrar duyurulacak mi? teşekkürler.

Selçuk
Selçuk
1 yıl önce

Merhaba 4 Ekim kesin eğitimmiş peki kaç ay sürücek eğitim

Ahmet
Ahmet
1 yıl önce

Merhaba 4 Ekim kesin tarih olmuş ama eğitim sizce kaç ay sürer ocağa kadar mezun olunması gerekmez mi

Kapalı