Sitemizde toplam: 218 yazı ve cevaplanmış 2568 soru bulunmaktadır. 

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlar?

26.Dönem POMEM sınavına katılan adaylar uzun bir sürecin ardından sınav sonuçlarını nihayet 30 Nisan 2020 tarihinde öğrendi. Kazanan adaylarsa 26.Dönem POMEM intibak eğitimi ne zaman başlayacak bunu merak ediyor.

Polis akademisi tarafından 30 nisan tarihinde yapılan duyuru ile 26.Dönem 7.000 POMEM alımını kazanan adaylar belli olurken intibak eğitiminin başlangıcına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlıyor?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi 26.Dönem POMEM sınavı ile 5600 Lisans mezunu, 1400 Önlisans mezunu adayın alımı yapıldı.

26.Dönem POMEM sınavını kazanan adaylar için intibak eğitiminin başlama tarihi olarak Haziran ayını gösterebiliriz. Her şey normal seyrinde giderse belirttiğimiz ayda intibak eğitimine ve yedek planlamasına başlanabilir.

İntibak eğitimi süresince adayların polis okuluna alışmaları sağlanırken bir yönden de emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğine göre sağlık kontrolleri yapılacak ve belirlenen şartlara uymayan adayların eğitimine son verilerek yedek adaylar çağrılacaktır.

 

15
MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN SORABİLİRSİNİZ.

avatar
6 Yorum konuları
9 Soru cevapları
0 Takip Edenler
 
En çok oylanan soru
En çok cevap verilen soru
7 Yorum Yazanlar
NuromerÖndermuratYusuf Son Yorum Yazanlar
  Takip Edin  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nur
Ziyaretçi
Nur

27. Dönem alımı tahimini ne zaman olur ?

omer
Ziyaretçi
omer

Kolayliklar diliyorum. 26 pomem asil olarak kazandık . Ama şuan askerlikle ilgili bir problem var yerlerimiz beli oldu haziran 5 de sevkler başlayacak . Askerliģi gitmeyip bakaya kalırsak okul kayit esnasinda problem yaşarmıyiz .

Önder
Ziyaretçi
Önder

26.dönem pomemi asil aday olarak kazandım fakat askerliğimi yedek subay olarak yapıyorum müracat hakkım olduğunu biliyorum fakat bunu nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum ve nezaman

murat
Ziyaretçi
murat

genel sağlık taramasında kıl dönmesi veya basur için kuyruk sokumu ve anal bölge kontrolü yapılıyor mu ? her ikisi de var ama hiçbir hareketime veya yaşantıma engel oluşturmuyor. hastanede konulmuş herhangi bir tanı da yok. korona yüzünden tedavi olamadım.

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Şuan askerdeyim ve 26. Dönem Pomem sonucum başarılı eylülde askerliğim bitiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

Muhammed
Ziyaretçi
Muhammed

Hocam 2017 ve 2018 yıllarında psikatri polikiliniğine gittim stressten dolayı hiç bir tanı yok yalnızca verilen bir kaç ilaç var uyku için ve stress için normal reçeteli ilaçlar. Gittiğim tarihten itibaren üzerinden 2 yıl geçmiş ortada herhangi bir tanı olmadan veya yalnızca stressten dolayı gittiğim için elenir miyim?

İlgili Makaleler

Kapalı