Sitemizde toplam: 220 yazı ve cevaplanmış 2995 soru bulunmaktadır. 

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlar?

26.Dönem POMEM sınavına katılan adaylar uzun bir sürecin ardından sınav sonuçlarını nihayet 30 Nisan 2020 tarihinde öğrendi. Kazanan adaylarsa 26.Dönem POMEM intibak eğitimi ne zaman başlayacak bunu merak ediyor.

Polis akademisi tarafından 30 nisan tarihinde yapılan duyuru ile 26.Dönem 7.000 POMEM alımını kazanan adaylar belli olurken intibak eğitiminin başlangıcına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

26.Dönem POMEM İntibak Eğitimi Ne Zaman Başlıyor?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi 26.Dönem POMEM sınavı ile 5600 Lisans mezunu, 1400 Önlisans mezunu adayın alımı yapıldı.

26.Dönem POMEM Eğitiminin başlama tarihi polis akademisi tarafından yapılan duyuruya göre 4 Ekim 2020 olarak kesinlik kazanmıştır.

26.Dönem POMEM sınavını kazanan adaylar için intibak eğitiminin başlama tarihi olarak Haziran ayını gösterebiliriz. Her şey normal seyrinde giderse belirttiğimiz ayda intibak eğitimine ve yedek planlamasına başlanabilir.

İntibak eğitimi süresince adayların polis okuluna alışmaları sağlanırken bir yönden de emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğine göre sağlık kontrolleri yapılacak ve belirlenen şartlara uymayan adayların eğitimine son verilerek yedek adaylar çağrılacaktır.

 

Takip Edin
Bildir
guest
85 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail
İsmail
11 gün önce

İyi günler pomem okullarının kaç tanesi eğitim verir 26.dönem pomeme çünkü 26 tane falan pomem okulu var hepsi eğitim verir mi?

Meltem
Meltem
1 ay önce

Merhaba,eğitim tarihi 4 Ekim olarak netlik kazandı,ancak henüz egitimimizin planlandığı okullara kayıt yaptirmadik. Kayıt süresi eğitim süresinden önce tekrar duyurulacak mi? teşekkürler.

Selçuk
Selçuk
1 ay önce

Merhaba 4 Ekim kesin eğitimmiş peki kaç ay sürücek eğitim

Ahmet
Ahmet
1 ay önce

Merhaba 4 Ekim kesin tarih olmuş ama eğitim sizce kaç ay sürer ocağa kadar mezun olunması gerekmez mi

Doğan
Doğan
1 ay önce

Bekçilikte pöhte 1 temmuzda eğitime başlıyor resmi olarak sizce artık 26. Dönem ne zaman baslar bir bilgi yok mu çogu sayfa ekime kaldı yazıyor ne kadar doğruluğu var sizce

Pöh
Pöh
1 ay önce

Selamin Aleykum 26. Donem pomemi kazanmama rağmen jandarma astsubay sinavina çağrıldım gitmek istiyorum herhangi bi sorun olurmu acaba pomem intibak egitimine ne zaman cagirirlar bi bilgi verirseniz sevinirim

Pöh
Pöh
1 ay önce
Reply to  Admin

Teşekkür ederim

Pomem26
Pomem26
1 ay önce

Pöh 97. Yedek gelme olasılıgı sizce nedir

Pomem26
Pomem26
1 ay önce

Bayan lisansta 56. Yedek gelme olsalıgı nedir?????

Pomem26
Pomem26
1 ay önce
Reply to  Admin

Hani bazı alımların olmasında sizce etkilermi pomem bu zamana kadar lisans bayanlarda en fazla 23. Yedege gelmiş ama

Pomem26
Pomem26
1 ay önce
Reply to  Admin

Ama 5. Dönem bayan karda 4. Yedege gelmiş ancak

Duygu
Duygu
1 ay önce

26.pomem ne zaman eğitim başlar acaba kaç ay sürer çok uzadı bilgisi olan var mi

İlgili Makaleler

Kapalı