Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

26.Dönem POMEM Sınav Sonuçları

30.04.2020 tarihinde Polis Akademisi tarafından yapılan duyuru ile 26.Dönem POMEM Sınav Sonuçları açıklanmıştır.

26.Dönem Sınavı ile bilindiği gibi 7.000 POMEM alımı planlanmıştı. Bu alımın %80’i Lisans mezunlarına ayrılırken %20’si Önlisans mezunlarına ayrılmıştır. Yani 26.Dönem POMEM sınavı ile 5.600 Lisans Mezunu, 1400 ise Önlisans Mezunu adayın planlaması yapılmış oldu.

Yedek adaylara ilişkin planlama İntibak eğitimine başlanılmasıyla birlikte başlayacak olup resmi site üzerinden duyurulacak. 26.Dönem POMEM için intibak eğitiminin her şey yolunda giderse Haziran ayı içerisinde başlatılmasını öngörüyoruz.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı