Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

27.Dönem POMEM Sınavı Başvurular Başladı

27.Dönem POMEM sınavı8 bin polis alımı için başvurular bugün yani 8 Aralık tarihi itibariyle başladı. 27.Dönem POMEM sınavına girmek isteyen adaylar başvurularını 8 Aralık – 21 Aralık 2020 tarihleri arasında Polis Akademisi sitesi üzerinden E-devlet şifreleri ile giriş yaparak gerçekleştirebilecek. Bu kapsamda POMEM sınavı başvuru nasıl yapılır bunu öğrenmek adına yazıyı okumaya devam edin arkadaşlar.

27.Dönem POMEM sınavına internet üzerinden ön başvuruyu yapacak olan adayların başvuru ücreti olan 150.00 TL‘yi (Yüz Elli) 08 Aralık 2020 saat 09:00’dan 21 Aralık 2020 saat 17:00’ye kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “27. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırması gerekiyor.

27.Dönem POMEM sınavı nasıl başvuru yapılır kısaca anlatmak için bir video çektim arkadaşlar dilerseniz bakabilirsiniz. Neticede her şey sizler için  :  )

27.Dönem POMEM başvuru şartları ve sınav aşamaları hakkında bilgi almak için şu bağlantılara bakabilirsiniz, daha önceden ayrıntılı bir şekilde anlattığım için bu videoda pek değinmedim.

 

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Canan
Canan
9 ay önce

Merhaba admin . Çocukluktan beri alt çene ön diş bir tane eksik ve ortodonti tedavisine yeni başladım. Eksik diş tedavi bitince giderilecek sağlık mülakatlarda sorun teşkil eder mi?

Kapalı