Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

Bademcik Ameliyatı ( Tonsillektomi ) Polisliğe, Bekçiliğe Engel mi?

Bademcik Ameliyatı Olanlar Polis veya Bekçi Olabilir mi?

Bademcik ameliyatı polisliğe engel mi?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda tıp dilinde tonsillektomi adı verilen bademcik ameliyatının polislik, bekçilik alımlarında sorun oluşturup oluşturmadığı konusuna açıklık getireceğiz.

Polis ve bekçi olmak isteyen adayların, polis akademisi tarafından ilan edilen boy-kilo şartına, yaş şartına ve beden kitle indeksi şartına uygun olmasının gerektiği gibi emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğinde belirtilen kriterlere de uygun olması gerekmektedir.

Bademcik Ameliyatı ( Tonsillektomi ) Polisliğe, Bekçiliğe Engel mi?

Bademcik ameliyatı polisliğe engel mi?

Tonsillektomi yani bademcik ameliyatı ile ilgili açıklamaya yönetmeliğin Ağız ve Diş Hastalıkları bölümünde yer verilmiştir.

İlgili yönetmeliğe göre Tonsillektomi ( Bademcik Ameliyatı ) uygulanan adaylar sağlam kabul edilmektedir.

  • Bu durumda Tonsillektomi ( Bademcik Ameliyatı ) polisliğe, bekçiliğe engel değildir.

Polis ve bekçi olmak isteyen ziyaretçilerimizden gelen sorulara bağlı olarak zaman geçtikçe bu tarz konular hakkında yazmaya devam edeceğiz.

Bunların dışında merak ettiğiniz konuları sormaktan çekinmeyin. Polissayfasi.com sitesi olarak sorularınıza en doğru şekilde cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı