Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

Bayram Tedbirlerinden Dolayı Polise Ek Ödeme Yapılacak mı ?

Bayramda alınan trafik tedbirlerinden dolayı polise para ödenecek mi ?

Hazırladığımız bu yazıyla bayramda çalışan polise ek ödeme yapılır mı? sorusuna cevap vereceğiz. Seçim görevlerinde genellikle polise ek ödeme yapılmakta peki bayramda çalışan polise ödeme yapılıyor mu?

31 Mart 2019’da yapılan genel seçimlerin ardından seçimlerin sorunsuz, güvenli bir şekilde tamamlanması ve emniyet personelinin seçim süresi boyunca göstermiş olduğu fazla mesai de göz önünde bulundurularak görev alan tüm polislere 500 TL seçim görevi ödemesi yapıldı.

Şimdi ise 9 günlük bayram tatili sonrasında alınan bayram tedbirlerinden dolayı görev alan tüm polislere vergiler kesildikten sonra 545 TL ek ödeme yapılması gündemde.

Ramazan bayramı süresince büyük çaba gösteren , gerek asayiş gerekse trafik yönünden ek tedbirler alarak vatandaşların ailelerinin yanında güvenli bir bayram geçirmesini sağlayan Emniyet Teşkilatına ne kadar teşekkür etsek az.

Bayram tatilinin başlaması ile birlikte ailelerinin yanına gitmek amacıyla arabalarıyla seyahat eden insanların hız limitlerine ve trafik kurallarına uyarak hem kendi hem de başkalarının can güvenliklerini tehlikeye düşürmemeleri açısından özellikle trafik yönünden tedbirler alınmış ve gayette başarılı bir sonuç elde edilerek geçen seneye oranla trafik kazaları sonucu oluşan can kaybı %57 azalma göstermiştir.

Polise bayram tedbirleri nedeniyle bu şekilde bir ödüllendirme yapılacağı yönünde bazı söylemler mevcut.

Ayrıca bu ek ödeme sadece trafik polislerine değil görev alan tüm polislere yapılacak.

Ancak ramazan bayramı tedbirleri nedeniyle polise ne zaman para yatırılacak veya yatırılacak mı henüz net bir açıklama mevcut değil.

Polise yapılacak olan ek ödeme ile ilgili gelişme olması halinde polissayfasi.com sitesi üzerinden sizlerle paylaşacağız.

 

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı