Sitemizde toplam: 227 yazı ve cevaplanmış 3967 soru bulunmaktadır. 

POMEM – PAEM Mülakat Anıları – 2

Polislik Mülakat Anıları

Merhabalar ben Ezgi. 24 yaşındayım. Mühendislik mezunuyum ve şimdiye kadar PAEM 4, 23.Dönem POMEM ve 24.Dönem POMEM‘e girdim.

PAEM 4 benim icin cok üzücü sonlandı çünkü hazırlanmadan gitmiştim ve parkuru geçememiştim. Sonrasında POMEM denedim ve parkuru geçtim.

Sözlü mülakat kendini tanıtma ve soru kartı cevaplama olarak çok kısa sürdü.

Soru kartımda emir komuta zinciri nedir açıklayınız çıkmıştı ve güzel cevapladim ama maalesef komisyondaki tek bir kişinin yüzüne bakarak cevaplamıştim.

Sonuç; sıralama neredeyse 4 bindi.

Yine pes etmedim ardından 24.dönem güven masası alimi çıktı. Çok şükür parkuru geçtim. Sözlü mülakatta neredeyse tüm komisyona bakarak sorumu cevapladim. Ses veya el titremesi yaşamadım. Hatta soru kartım dışında başka sorular da sordular muhabbet ettik bildiğiniz. 🙂 Komisyon çok güler yüzlüydü.

Sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Allah nasip eder de kazanırsam buradan sevincimi sizlerle paylaşmak da isterim. 🙂 Vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkürler, umarım herkes hayaline kavuşur.

POLİSSAYFASİ MÜLAKAT ANILARI KONUSUNDA DUYURU

Ziyaretçilerimizin gönüllü olarak admin@polissayfasi.com mail adresimize veya facebook sayfamıza mesaj atarak mülakatta yaşadıklarını yazmaları halinde Polissayfasi.com sitesi üzerinden sizlerle paylaşacağız. Ezgi arkadaşımıza samimi bir şekilde yaşadıklarını anlattığı için teşekkür ediyoruz. İnşallah her şey dilediği gibi olur ve güzel haberlerini alırız.

  • Sizlerde polislik mülakat anılarınızı belirttiğimiz yöntemlerle bize ulaştırıp paylaşabilirsiniz.

Admin

Merhaba arkadaşlar, polislikle ilgili sorularınıza en doğru şekilde cevap vermek ve bilgilendirmek için polissayfasi.com sitesini kurdum. Bazen verdiğim cevaplar bazı arkadaşların duymak istedikleri olmayabiliyor ancak ben olabilecek ihtimaller üzerinden bilgilendirmeye çalışıyorum. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin ancak sorularınıza cevap almak için polis alımı yazıp site linkini ( https://polissayfasi.com ) sosyal medya hesaplarında paylaşarak linkini banada atın. Ben vakit ayırdığım için aynı davranışı sizden de bekliyorum arkadaşlar
Takip Edin
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kapalı